Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
03. 'Doda jest wszędzie' , 'EMA czy GTNL?' , 'Doda skrytykowana przez księży'

about--doda.

03. 'Doda jest wszędzie' , 'EMA czy GTNL?' , 'Doda skrytykowana przez księży'

::Doda jest wszędzie!::

Doda stworzyła niedawno swój profil w portalu MySpace. To cenne źódło informacji o naszej ukochanej "królowej". Wiadomo już, skąd Rabczewska czerpie inspiracje: Madonna, Britney Spears i wiele innych - oto kobiety, które kręcą naszą piosenkarkę. Wiadomo też, skąd pochodzą ludzie odwiedzający stronę. Oczywiście, większość to Polacy, ale zdarzają się też fani z Meksyku, Jordanii, Korei, Nowej Zelandii i Kuwejtu. Doda jest wszędzie! A skoro mowa o necie na oficjalnej stronie Dody pojawił się news :

WIELKA SCENA DODY/Wyjątkowy koncert

Dodano: 23.04.2008 godz. 09:50
Z wielką przyjemnością zapraszamy na dzisiejszy koncert w Bydgoszczy. Dlaczego będzie wyjątkowy - o tym przekonacie się na miejscu. Zdradzimy Wam tylko tyle, że będzie to premiera WIELKIEJ SCENY DODY, z którą Artystka rusza na większość letnich koncertów. Ruchome schody, huśtawka, ponadprzeciętne światła to tylko część niespodzianek, które przygotowała specjalnie dla Was... Jedno jest pewne!!! Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było, a Doda właśnie dzisiaj to przedstawi, bo przecież KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!!!  Do zobaczenia! 
*Mam nadzieję, że Doda odwiedzi też moje okolice i wasze z tą sceną!

::EMA czy GTNL?::

Doda poinformowała na swojej stronie internetowej, że nie pojawi się na gali Eska Music Awards 2009. Jako powód podaje kontrakt z producentem Gwiazdy tańczą na lodzie, którego emisja koliduje z rozdaniem nagród. Organizatorzy gali pewnie żałują, że Doda nie uświetni imprezy swoją obecnością. Z drugiej jednak strony odetchnęli z ulgą – to przecież na ogłoszeniu nominacji do Eska Music Awards Dorota pobiła się z Tomkiem Makowieckim. Jak pewnie wiecie nie z jej winy : Gdy media dowiedziały się o bójce Dody z Tomkiem Makowieckim, od razu wydały wyrok na nieobliczalną Dorotę. Lecz musiały zwrócić Dodzie honor, bo to ona została zaatakowana. Sytuacja miała miejsce podczas imprezy Eska Music Awards w warszawskim klubie Opera. Gdy impreza miała się już ku końcowi, Tomek Makowiecki postanowił rozgrzać atmosferę. Trzy razy rzucił w Dodę poduszką, a potem poszło w ruch ciasto. Wtedy do akcji wkroczyła menadżerka Doroty. "Nie wytrzymałam i podeszłam, by go ostrzec, że ta zabawa może się źle skończyć. Nie posłuchał i przerzucił się na słowa, niecenzuralne oczywiście" - opowiedziała tygodnikowi Życie na gorąco Maja Sablewska. Ochrona trzy razy wyprowadzała Makowieckiego z klubu, ale on za każdym razem wracał. Zaatakował Dodę po raz kolejny, gdy ta była już przy wyjściu. Rzucił w jej stronę kilka obelg i w końcu doigrał się. Szarpanina trwała kilka minut, a Tomka i Dorotę rozdzielili ochroniarze. Świadkowie zdarzenia mówią, że tego wieczoru Makowiecki mocno przeholował z alkoholem, ale to nie tłumaczy jego zachowania. Tomkowi mówie: żenada. Kariery nie reanimuje się poprzez rzucanie ciastem w kobiety, a zwłaszcza w Dodę.

::Doda skrytykowana przez księży::

Katoliccy duchowni skrytykowali Dodę. Ich zdaniem piosenkarka ma szkodliwe działanie, zwłaszcza na młodych Polaków.

Krytyczne opinie pod adresem piosenkarki, która wielokrotnie przyznawała się do tego, że uczęszcza na msze, wypowiedzieli na łamach jednego z dzienników ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski i ojciec Fidelis Maciołek.

"Kompletnie nie pasuje do Krzysztofa Zanussiego i do jego pięknych oraz dobrych filmów. Obawiam się, że to szukanie taniej komercji. Zetknięcie się Zanussiego z tanią komercją jest dla mnie - jako widza - co najmniej dziwne. Dziwię się panu Zanussiemu bardziej niż Dodzie. Bo dla niej jest to kolejna szansa na zabłyśnięcie. Robienie sensacji ze swojego życia prywatnego, z kolejnych medialnych rozwodów jest przede wszystkim wielkim dramatem dla rodziny tej pani. Wywlekanie tego na światło dzienne - i tylko po to, by zabłysnąć w mediach - jest karygodne. To widowisko i medialna błazenada nie budzi mojego szacunku" - mówi ksiądz Isakowicz-Zaleski. Duchowny uważna ponadto, że Doda nie reprezentuje "nurtu wyrażającego jakieś wartości". Nie podoba mu się również sposób, w jaki piosenkarka ocenia uczestników programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", konkretnie nazywanie ich głupimi czy niemądrymi.

Ksiądz Isakowicz-Zaleski uważa, że osoby pokroju Dody nie są problemem Kościoła, lecz problemem społecznym. Swoim zachowaniem wokalistka, zdaniem duchownego, sieje ferment w umysłach młodych ludzi. "Część bierze to z przymrużeniem oka i widzi w tym tanią komercję. I totalne parcie na szkło. Niestety, jest też spora grupa, która na tej artystce się wzoruje i nieraz bezmyślnie naśladuje. I w tym rzeczywiście widzę problem" - konkluduje ksiądz Isakowicz-Zaleski.

Nieco ostrzej wypowiada się na temat oddziaływania Dody na ludzi ojciec Fidelis Maciołek. Nie rozumie on, z jakich powodów piosenkarka zapraszana jest do udziału w poważnych filmach (nawiązując do powstającego obrazu Krzysztofa Zanussiego) i programach publicystycznych (odnosząc się do udziału wokalistki w "Kropce nad i").

"Pytam: co chce się w ten sposób osiągnąć? Czy chcemy by dawała nam wskazania i mówiła jak żyć? Czy ma być dla nas autorytetem?" - pyta ojciec Maciołek. "Jeśli ona ma się wypowiadać w sprawie rodziny i być autorytetem, to mamy do czynienia z kompletnym zaburzeniem wszelkich standardów. Moim zdaniem jest szkodliwa. Przede wszystkim dlatego, że spora grupa młodych ludzi zaczyna ją naśladować, cytować, podobnie się ubierać i co najgorsze - tak samo zachowywać. Wartości, jakie proponuje Doda, dzieli przepaść od wartości chrześcijańskich i nauki Kościoła. Dlatego takich ludzi powinno się marginalizować z dyskursu publicznego".

Ani Doda, ani jej rzeczniczka prasowa nie skomentowały jeszcze stanowiska duchownych.


Głosuj (0)

about--doda 26/04/2008 09:52:10 [Powrót] KomentujHi! Your blog is cool. I like Doda too. She has got extra songs and original voice.
Dropsik 26/04/2008 12:33:48
| brak www IP: 83.26.223.90


Szablon
Szablon wykonala Shelby. Jesli chcez wiecej, zapraszam na Sweet Kisses ^^. Jakies pytania ? - FORUM.

Licznik
38667


Ksiega Gosci
Patrz || Pisz


Avatar

Dodaj do Ulubionych


UlubieniKluby
{kluby}


Archiwum
2008
Maj
KwiecieńLinki
M E N U
Doda
Koncerty
For Fan
Blog
PolecamSzablon
x Shelby
x Sweet Kisses ^^
x FORUM